KOLAY VE HIZLI FİYAT ARAMA / REZERVASYON ADIMLARI

1. Adım:

Sol taraftaki arama formundan öncelikle talep ettiğiniz oto kiralama veya transfer hizmetlerinden birini seçiniz. Seçtiğiniz hizmetin altında sizden istenen bilgileri seçiniz/doldurunuz. Fiyatları görüntülemek istediğiniz döviz kurunuda seçtikten sonra "Fiyat Ara" ya tıklayınız.

*Eğer Proclub üyesi iseniz, lütfen sayfanın sağ üstündeki Proclub bağlantısına tıklayarak, açılan sayfada üye girişi yaptıktan sonra fiyat arama/rezervasyon işlemine devam ediniz.

2.Adım:

Fiyat Ara'ya tıkladıktan sonra açılan sayfada ilgilendiğiniz hizmetle ilgili fiyatları görebilir, dilerseniz rezervasyon yapmak için bir sonraki adıma devam edebilirsiniz.

3.Adım:

Bu adımda tercih ettiğiniz hizmetin rezervasyon detaylarını görüntüleyeceksiniz. Rezervasyonunuzu tamamlamak için, gereken diğer detayları giriniz. Talep ettiğiniz ek hizmetleri seçip, iletişim ve ödeme bilgilerinizide girdikten sonra, rezervasyonu onayla düğmesini tıklayarak rezervasyon işleminizi tamamlayabilirsiniz. Hepsi bu kadar, bundan sonrası bizim görevimiz.


Rezervasyon Görüntüle - Değiştir - İptal et

Halihazırda tarafımızdan onaylanmış bir rezervasyonunuz mevcutsa soldaki formun altındaki “ Rezervasyon Görüntüle - Değiştir - İptal et ” bağlantısına tıklayarak açılacak sayfada "Rezervasyon No" ve "email" adresinizi girerek rezervasyon bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bölümde mevcut rezervasyonunuzun son halini görüntülüyebilir, rezervasyonda değişiklik yapabilir veya iptal edebilirsiniz.


English Türkçe