İŞ ORTAĞIMIZ OLABİLİRSİNİZ

İster seyahat acentesi, araç kiralama firmanız olsun ister kişisel web sayfanız, Proper Oto Kiralama ile iş ortağı olabilirsiniz. Hizmetlerimizi tanıtarak, müşteri veya arkadaşlarınıza bizim aracılığımızla araç kiralayarak, tarafınızdan yapılacak rezervasyonlardan gelir kazanabilirsiniz. İş ortağı programlarımız hakkında daha geniş bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Seyahat Acenteleri
Güvenebileceğiniz, müşterilerinizi emanet edebileceğiniz, kolay rezervasyon yapabileceğiniz Proper Oto Kiralama ile iş ortağı olmak seyahat hizmetlerinize değer katacaktır.

Tur Operatörleri
Tüm Türkiye'deki kiralama ağımız sayesinde, tek bir firmadan oto kiralama hizmetlerini kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Web Ortaklığı
Web sayfanıza oto kiralama ve transfer hizmetleri içeriğimizi ekleyerek, ziyaretçilerinize aynı anda ulaşım hizmetleri sunabilir, web sayfanızdan ek gelir elde edebilirsiniz.

Oto Kiralama Firmaları/Yatırımcı Talepleri
Eğer sizde müşteri odaklı, dürüst, şeffaf bir oto kiralama hizmeti sunuyorsanız ya da oto kiralama sektörüne tecrübelerimizden faydalanarak yatırım yapmayı düşünürseniz, yerel kiralama ağımıza katılarak bölgenizde bizi temsil edebilir, yönlendireceğimiz rezervasyonlarla cironuzu arttırabilirsiniz. Bölgeniz dışındaki kiralama ihtiyaçlarınızda da bizim hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Link Değişimi
Turizm ve seyahatle ilgili web sayfanız varsa bizimle link değişimi yapabilirsiniz.

English Türkçe