PROPER OTO KİRALAMA HAKKINDA

Proper Oto Kiralama, Ak-mavi Turizm ve Ticaret Ltd. Şti. bünyesinde 1999 yılında Bodrum merkezli olarak kurulmuş yerel bir araç kiralama şirketidir. Firma kuruluşunun ardından Türkiye'nin popüler turizm bölgeleri ve havaalanlarında hizmet vermeye başlamıştır. Samimi, müşteri odaklı, güvenilir hizmet, yeni ve bakımlı araç filosu, kolay rezervasyon imkanı, kalite standardını düşürmeden rekabetçi şeffaf fiyatlarla, Proper Oto Kiralama yolculuğunuzun rahat, keyifli ve güvenli geçmesini hedefler. Amacımız oto kiralamada dünya standartlarındaki hizmeti size en uygun koşullarda sunarken, tüm müşterilerimizin iyi hizmet alma hakkının bilincinde olarak yurtiçi ve yurtdışındaki araç kiralama taleplerinizi karşılamaktır. Bu doğrultuda inovasyonun önemi bilerek, hizmet standardımızı yükseltecek yeni fikirler geliştirerek, personelimizi eğiterek, müşterilerimizin mutluluğu için çaba göstermekteyiz.

Yılın her günü, 365 gün havaalanlarından 24 saat, şehir ofislerinden 09:00-19:00 saatleri arasında kiralama ve ulaşım ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Web sayfamızda kiralama ve havaalanı transferleri ile ilgili detaylı bilgileri bulabilir, dilediğinizde gerek online gerek telefonla hızlı ve kolay rezervasyon yapabilirsiniz

Herhangi bir sorunuz veya talebiniz için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Size yardımcı olabilmek bizi mutlu eder. Sık sık güncellenen kampanyalarımızı takip ederek fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Pek yakında size hizmet vermeyi ve araç kiralama hizmetinde her zaman birinci tercihiniz olmayı içtenlikle arzu ederiz.

English Türkçe